Group Rates (per person): 1 lesson 1.5 hours, $89 2 lessons 3 hours, $1783 lessons 4.5 hours, $2494 lessons 6 hours, $319 Private Rate: 1 lesson 1.5 hours, $1252 lessons 3 hours, $2403 lessons 4.5 hours, $337.504 lessons 6 hours, $420